Rower cargo

Opis

Cargo bike to coraz częstszy sposób na miejski transport. Rowery do przewożenia niedużych towarów cieszą się popularnością zarówno u osób prywatnych jak i w biznesie. Na skrzynię z łatwością załadujemy zakupy, przesyłkę, która musi szybko dotrzeć do odbiorcy, towar który musimy dowieźć do naszego mobilnego punktu gastronomicznego lub naszego kochanego czworonożnego pupila, który z pewnością pokocha taką formę przemieszczania się.
Skrzynie w naszych rowerach możemy wykonać o dowolnych wymiarach oraz wyglądzie. Ramę malujemy według palety RAL. Jako dodatkowe akcesorium oraz miejsce magazynowe dobierz skrzynię zamiast bagażnika.
Co wyróżnia nasze rowery? Wygląd, największa nośność na rynku oraz możliwość spersonalizowania pojazdu.

Wizualizacja jest poglądowa.

Możliwości
Image
Transport produktów spożywczych
Image
Stoisko promocyjne
Image
Transport paczek
Image
Transport psa
Wymiary

Wymiary skrzyni (mm): 1200x700x550 h
Wymiary roweru (mm): 2420x1000x900 h

Pobierz kartę katalogową
758 kB
Image
Wyślij zapytanie
Image
Button

*

*

*

*

Wyposażenie roweru cargo

Image
Mocne 21 calowe koła
Dzięki zastosowaniu solidnych, 21 calowych kół o średnicy 68 cm, poruszanie się po miejskich drogach staje się proste.
Image
Solidna rama malowana na dowolny kolor
Rama rowerowa, składająca się z podwójnej rury, zapewnia stabilność prowadzenia oraz gwarantuje utrzymanie całej konstrukcji. Przykręcona do przedniej części roweru za pomocą 4 mocnych śrub, pozwala na demontaż podczas serwisu lub transportu. Przy zamówieniu istnieje możliwość pomalowania ramy na dowolny kolor z palety RAL.
Image
Duży uchwyt do prowadzenia
Dzięki zastosowaniu dużego uchwytu, rower wygląda ciekawiej, a samo prowadzenie staje się łatwiejsze. Uchwyt został osadzony na wzmocnionych stalowych profilach dla wytrzymałości.
Image
Promień skrętu 4 m
Dzięki zoptymalizowanemu promieniowi skrętu rower z łatwością porusza się po miejskich uliczkach. Ograniczniki skrętu odpowiadają za bezpieczeństwo i gwarantują, że rower nie wywróci się na zakręcie.
Image
Hamulec hydrauliczny z opcją hamulca postojowego
Najmocniejsze dostępne na rynku hamulce gwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy,
a opcja hamulca „postojowego” ułatwia zaparkowanie roweru gastronomicznego w miejscu docelowej pracy.
Image
Obudowa
Może być wykonana w trzech opcjach – wodoodpornej sklejce, nierdzewnej lub malowanej proszkowo. Dzięki temu Twój rower będzie jedyny w swoim rodzaju.
Image
Opcjonalny bagażnik
Aby zwiększyć magazyn zamiast bagażnika z tyłu roweru istnieje możliwość zamontowania szafki. Uchylna szafka, z ogranicznikiem o wymiarach (mm) 600x400x400 h z pewnością pomieści mnóstwo przydatnych rzeczy. Kolor oczywiście według życzenia.

Przykładowe realizacje

Galeria zdjęć przykładowych wykonań rowerów cargo.
Zobacz pełną galerę realizacji